مطالب پیشنهادی

 • کشتی رانی

  مسیرهای آبی در فنلاند

  فنلاند دارای 187،888 دریاچه بزرگتر از 500m² و 309 دریاچه یا مخزن بزرگتر از 10 کیلومتر مربع است. اگر در حال فنلاند هستید – مخصوصاً مجمع الجزایر! – بدون شک خدمات یک کشتی را می خواهید.

  تاریخچه Finferries بیش از 200 سال به عنوان بخشی از اداره راهداری فنلاند گسترش می یابد. از گذرگاه های تنگه ای جزئی ، منزوی گرفته تا گذرگاه های دریایی ، Finferries در بیش از 40 مسیر دریایی و دریاچه ای در سراسر فنلاند به مسافران خدمت می کند و سالانه بیش از 5 میلیون وسیله نقلیه و 10 میلیون مسافر را حمل می کند. اکثر خدمات کشتی توسط کشتی کابل انجام می شود ، که برای آن کابل از یک ساحل به طرف دیگر وصل شده است و کشتی در امتداد کابل کشیده شده است. کشتی های بزرگتر قایق های کشتی آزاد هستند که بزرگترین آنها نزدیک به 60 اتومبیل حمل می کنند.

  شرکت های کشتی رانی

  بسیاری از کشتی ها به استونی و سوئد “کاخ های شناور” چند طبقه با رستوران ها ، کافه ها ، کلوپ های شبانه و مغازه ها هستند. آنها لوکس کشتی های تردد را با عرشه های وسایل نقلیه با ظرفیت بالا ترکیب می کنند و از این طریق نیاز مسافرانی را که مایل به ادامه سفر خود با ماشین هستند ، برآورده می کند. اندازه کشتی ها با گذرگاههای باریک متنوعی در مجمع الجزایر استکهلم ، Ålandian و Turku و تنگه Kustaanmiekka در خارج از هلسینکی ، در نزدیکی قلعه جزیره Suomenlinna محدود است. کشتی ها نمی توانند در این مسیرها بیش از 200 متر باشند.

  Tallink & Silja Line و Viking Line در مسیرهای هلسینکی – استکهلم و ترکو – استکهلم ، که در Åland نیز شرکت می کنند به رقابت می پردازند. Åland و مجمع الجزایر اطراف آن برجسته و دیدنی از مسافران جهان را به خود جلب می کند که جای تعجب ندارد با توجه به اینکه ایلند حدود 6500 جزیره دارد! غروب آفتاب در یک سفر دریایی از طریق آن اطراف ، یک تجربه خاص است.

  در کنار Eckerö Line ، Tallink & Silja Line و Viking Line نیز در مسیر هلسینکی – تالین با هم به رقابت می پردازند. روزانه تعداد زیادی گذرگاه وجود دارد که برخی از آنها فقط چند ساعت طول می کشد.

  St. Peter Line خط هلسینکی را اداره می کند. خدمات پترزبورگ 3 بار در هفته و همچنین خدمات هلسینکی-استکهلم.

  قیمت سفرهای دریایی کم است. آنها اساساً با فروش بدون مالیات و رستوران در هیئت مدیره یارانه می گیرند. سفر برگشت به تالین با یک کابین برای حداکثر چهار نفر ، اغلب به اندازه 50 یورو است. علاوه بر این ، مسافران مکرر و خریداران بزرگ اغلب کارتهای هدیه دریافت می کنند تا مسافرت بعدی آنها رایگان باشد!’

  وب سایت ها و لینک ها

  وب سایت Finferries شامل مکان های کشتی با ذکر و در نقشه ، برنامه های آنلاین کشتی ، جدول زمان بندی کشتی قابل بارگیری ، اطلاعات مربوط به ترافیک و شرایط حمل و نقل است:

  نام نویسنده : admin
  نظرات : 0
  تاریخ انتشار :

  15.05.2020