مطالب پیشنهادی

کارت اعتباری

معمولاً یک مهاجران اخذ اعتبار تا زمانی که حساب بانکی قابل توجهی و سابقه اشتغال پایدار ایجاد نکرده اند ، گرفتن اعتبار را دشوار می کنند. به نظر می رسد تجربیات مربوط به برنامه های مربوط به کارت اعتباری بین بانک ها متفاوت است ، حتی بین شعب همان بانک پایان می یابد.

در اصل ، اگر شما به مدت طولانی در فنلاند بوده اید تا بتوانید اعتبار اعتباری مطلوبی را برقرار کنید و درآمد منظم داشته باشید ، نباید در دریافت کارت اعتباری مشکلی داشته باشید. اما ، هنگامی که آنها بدون داشتن وام یا کارت اعتباری به شما نمی دهند ، دارای سابقه اعتباری می شوید؟ جنبه درآمد منظم در راه رسیدن به شما در معرض خطر قرار دارد و اقامت طولانی مدت به شما آسیب نمی رساند. اما، داشتن پول زیادی در بانک لزوماً تأیید اعتبار را تضمین نمی کند. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که بپرسید.

اگر خود اشتغالی باشید ، احتمال اینکه درآمد منظم نداشته باشید احتمال دارد. در هنگام درخواست کارت ، از شما خواسته می شود صورتهای سود و زیان شرکت خود را برای سالهای اخیر ارائه دهید – اگر به نظر شما امیدوارکننده است ، یک بار دیگر در حالت تصویب قرار خواهید گرفت. با این وجود ، ممکن است این باشد که شما خود اشتغالی داشته باشید و فقط برای مدت کوتاهی در فنلاند اقامت داشته اید!

یکی از گزینه ها ، اگر کاملاً به کارت اعتباری احتیاج دارید و بودجه لازم را دارید ، پرداخت سپرده های امنیتی به بانک است. مبلغ واریز سه برابر اعتبار اعتبار مورد نظر برای شما خواهد بود و برای مدت سه سال توسط بانک نگهداری می شود. اگر صورتهای خود را به موقع برای آن دوره پرداخت کنید ، ظاهراً بانک شما را مشترک مطمئن می داند

منبع

نام نویسنده : admin
نظرات : 0
تاریخ انتشار :

15.05.2020