مطالب پیشنهادی

مشاوره مالی

خدمات حسابداری ، حسابداری ، حقوق و دستمزد ، مالیات ، ممیزی و مشاوره تجاری در هلسینکی و فنلاند در سراسر کشور ، از شرکتهای حرفه ای و مستقر با تخصص مالی و حقوقی فنلاند. خدمات به زبانهای انگلیسی ، روسی ، استونیایی و موارد دیگر.

ضرورت مشاوره مالی


شرکتهای حسابداری فنلاند ممکن است حسابداری و ممیزی های مربوط به یک تجارت را انجام ندهند. حسابرسی به طور جداگانه انجام می شود. شرکت حسابداری جنبه هایی از قبیل حسابداری ، خدمات حقوق و دستمزد و اطلاعیه ها را به مقامات (مثلاً ALV (مالیات بر ارزش افزوده) ، TyEL و YEL) ارائه می دهد ، سپس صورتهای مالی را گردآوری کرده و آنها را به حسابرسان مستقل واگذار می کند. شرکت حسابرسی ممکن است یک شرکت خواهر از شرکت حسابداری باشد.

مدیریت مالی الکترونیکی (Sähköinen taloushallinto یا “حسابداری آنلاین”) به یک معیار تبدیل شده است ، بنابراین به ندرت مجبور می شوید مستندات کاغذی را ارسال کنید و نیازی نیست که حسابدار شما محلی باشد.

CPA ، حسابدار رسمی خبره ، حسابدار خبره ، حسابدار مجاز و یا حسابدار حرفه ای دارای مجوز: در فنلاند واژه KHT را جستجو کنید ، که عبارت از Keskuskauppakamarin Hyväksymä Tilintarkastaja است و به عنوان “حسابدار رسمی مجاز” ترجمه می شود.

مؤسسه حسابداری مجاز – تعریف: به منظور واجد شرایط بودن ، یک شرکت حسابداری باید عضو انجمن بنگاههای حسابداری فنلاند ، قوانین انجمن را رعایت کرده و الزامات مندرج در انستیتوی قوانین حسابداری راجع به بنگاههای حسابداری مجاز داشته باشد.

بنگاههای حسابداری فنلاند


این شرکت ها در فنلاند به خوبی تأسیس شده اند و به زبان انگلیسی + خدمات ارائه می دهند. آنها خدمات حسابداری ، مالیاتی و حقوق و دستمزد ، مشاوره مالی ، خدمات تشکیل شرکت ، خدمات حسابرسی و مشاوره در مورد امور مالیاتی ، حقوقی و توسعه تجارت را ارائه می دهند. همه آنها “شرکت های حسابداری مجاز” نیستند ، بنابراین اگر این یک شرط اولیه برای شما است ، لطفاً استعلام کنید.

خدمات حسابداری Rantalainen با مسئولیت محدود:

با تأسیس در سال 1972 ، Rantalainen یک گروه مجاز با شهرت خوب ، ارائه طیف گسترده ای از خدمات حسابداری ، مالیاتی ، حقوق و دستمزد و حسابرسی ، و یک رهبر در مدیریت مالی الکترونیکی است. خدمات تخصصی شامل مشاوره ، مشاوره ، تخصص در صنعت و خدمات راه اندازی می شود. بیش از 40 دفتر و بیش از 850 کارمند در فنلاند ، با 80+ شریک در سطح جهان. خدمات موجود به فنلاندی ، انگلیسی ، سوئدی ، روسی ، آلمانی ، استونی ، فرانسوی و اسپانیایی – لطفا در مورد زبان های دیگر سؤال کنید. خدمات بین المللی کل فنلاند را پوشش می دهد ، به عنوان مثال دفاتر در مرکز شهر هلسینکی و فرودگاه هلسینکی.
وب سایت: انگلیسی ، فنلاندی ، روسی ، سوئدی
کامپپی ، دفتر هلسینکی: Salomonkatu 17 A، 00100 نقشه هلسینکی
تماس با: Jussi Ala-Risku ، مدیر بازرگانی تلفن: +358 10 321 6476 Email

Adcount

متخصص در حسابداری ارزان قیمت برای شرکت ها و مشاغل کوچک ، خدمات شامل حسابداری فنلاندی به زبان انگلیسی ، حقوق و دستمزد ، صورت های مالی پایان سال ، مشاوره مالی ، تجزیه و تحلیل مالی و اظهارنامه مالیاتی است. تجزیه و تحلیل مالی متناسب به شما کمک می کند تا در کجا بایستید ، در کجا باید حرکت کنید و چگونه به آنجا بروید ، شناسایی کنید. خدمات از 40 یورو در ماه در فنلاند ، در دسترس هستند
وب سایت: www.adcount.fi
دفتر هلسینکی: Aleksanterinkatu 15، 00100
تلفن: محلی 09 4257 8260 بین المللی +358 9 4257 8260

Leinonen

مؤسسه حسابداری مجاز ارائه طیف کاملی از خدمات حسابداری ، حقوق و دستمزد ، تشکیل شرکت و خدمات مدیریتی و تخصص در امور پیچیده مشاوره مالیاتی و تجاری. لاینونن برای شرکتهای بین المللی که وارد بازارهای فنلاند ، شرکتهای فنلاندی تجارت خود در خارج از کشور و توسعه تجارت فنلاندی-استونی و فنلاند-روسی می شوند خدمات محلی و تخصص ویژه ای ارائه می دهد. Leinonen فنلاند با تأسیس Tehotilit Oy در سال 1989 تاسیس شد و به عنوان بین المللی حسابداری فنلاند به عنوان بخشی از گروه Leinonen در 12 کشور جهان فعالیت کرده است. خدمات به زبانهای انگلیسی ، روسی ، استونیایی ، سوئدی و فنلاندی با مشاوره یک ساعته رایگان برای هر مشتری جدید در دسترس است.
وب سایت: leinonen.eu/fi-en
دفتر هلسینکی: Malminkaari 23 A، 00700
تلفن: محلی 09 5868 410 بین المللی +358 9 5868 410
گروه لاینونن: 14 دفتر در فنلاند ، سوئد ، نروژ ، استونی ، لتونی ، لیتوانی ، روسیه ، اوکراین ، لهستان ، مجارستان ، بلاروس و بلغارستان

Azets

مدیریت و خدمات مالی کامل.Azets می توانند تمام یا بخشی از فرآیندهای تجاری و مدیریت مالی شما را اداره کنند. آزت فرآیندهای اداری و تجاری را به یک مزیت رقابتی تبدیل می کند و به مشتریان کمک می کند تا روش های کارآمد حسابداری ، حقوق و دستمزد ، مالیات و گزارش دهی را با استفاده از ابزارهای آنلاین برای ساده سازی و اتوماسیون عملیات به کار گیرند. آزت همچنین خدمات ثبت و مشاوره شرکت را ارائه می دهد و از گزارش گروهی ، گزارش IFRS و گزارش GAAP ایالات متحده پشتیبانی می کند.
خدمات آزتس مقیاس پذیر و قابل انعطاف است ، به زبان های انگلیسی ، فنلاندی و سوئدی قابل دسترسی است.
وب سایت: www.azets.fi
HQ فنلاند ، هلسینکی: Elielinaukio 5 B، 00100
تلفن: محلی 010 756 40 بین المللی +358 10 756 40

منبع

نام نویسنده : admin
نظرات : 0
تاریخ انتشار :

15.05.2020