مطالب پیشنهادی

سلامت و بهداشت

بیشتر خدمات رفاه اجتماعی و مراقبت های بهداشتی شهرداری ، که با حمایت دولت اجرا می شود ، پایه و اساس سیستم رفاه اجتماعی و مراقبت های بهداشتی را تشکیل می دهد. شرکت های خصوصی نیز در کنار بخش دولتی خدمات ارائه می دهند. علاوه بر این ، فنلاند دارای طیف گسترده ای از سازمان های رفاه اجتماعی و مراقبت های بهداشتی است که خدمات را بصورت رایگان و با هزینه ارائه می دهد.

اساس دستورالعمل های بهداشتی

وزارت امور اجتماعی و بهداشت قانونگذاری را آماده کرده و اجرای آن را راهنمایی می کند
توسعه و رهنمودهای مربوط به توسعه رفاه اجتماعی و خدمات درمانی ، و سیاست های رفاه اجتماعی و مراقبت های بهداشتی را راهنمایی و راهنمایی می کند
دستورالعمل های سیاست های رفاه اجتماعی و مراقبت های بهداشتی را تعریف می کند ، اصلاحات اساسی را تهیه می کند و اجرای و هماهنگی آنها را راهنمایی می کند

خدمات درمانی افرادغیرمقیم در فنلاند

Global Clinic مکانی است که افرادی که داری اجازه اقامت در فنلاند نیستند، می توانند از این مرکز کمک و مشاوره پزشکی و پرستاری دریافت کنند. Global Clinic در شهرستان های زیر فعالیت دارد:

هلسینکی تورکو (Turku)، ائولو (Oulu)، یوئن سو (Joensuu)، تامپره (Tampere)، لاهتی (Lahti)

خدمات Global Clinic برای مراجعین به این مرکز، رایگان است. Global Clinic درباره مراجعین خود به پلیس و دیگر مقامات، اطلاع نمی دهد. آدرس و اوقات کاری این کلینیک بطور عمومی اطلاع داده نمیشود.


سایت ها و لینک

نام نویسنده : admin
نظرات : 0
تاریخ انتشار :

15.05.2020